top of page

EDK Otomotiv Hakkında

EDK Otomotiv, sektörde 15 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyi Sigorta ve Filo Kiralama Şirketleri’nin ihtiyaçlarına yönelik inovatif projeler üreterek katkı sağlamak adına Kasım 2018 yılında kurulmuştur.

 

Otomotiv Sektöründe oluşturduğumuz güven ile orijinal yedek parça, logosuz orijinal (aftermarket grubu) yedek parça, yan sanayi ve eşdeğer yedek parça, oto cam, mini onarım, oto cam tamiri, hasar servis ağı, oto hasar, lojistik, lastik, oto cam servis ağı gibi Türkiye pazar bilgileri ve bu bilgilerin tümünü içeren yazılımlar hakkında en geniş ayrıntıyı firmamızdan elde edebilirsiniz. 

EDK Otomotiv çalışmalarını 2018 yılı sonu itibari ile başlattığı ve kısa sürede iş ortaklarına çok büyük maliyet avantajı sağlayan Far Onarım Operasyon işlemlerini FOM_Far Onarım Merkezi markası adı altında devam etmekte, iş modelini her geçen gün geliştirmektedir. 

Far Onarımı hususunda kendisini yeni teknolojiler ile geliştiren firmamız kendi yazılımı ile tüm iş ortaklarına her an raporlama ve online takip imkanı sunmaktadır. Tüm süreçlerini şeffaflık ile yöneten firmamız 2021 yılı Ağustos ayında Denizli'de açmış olduğu Bölge Müdürlüğü ile Güney Anadolu illerine mevcut bölge müdürlüğünden hizmet sunmaktadır. 2022 Eylül ayında İzmir'de açılan Ege Bölge Müdürlüğü ile de tüm Egelilere Far Onarım Hizmeti sunmaya başlamıştır.

EKD Otomotiv şimdi ve daha sonrasında sadece Far Onarımı hususunda kendini geliştirecektir ve her geçen gün elde ettiği tecrübeyi ileri ki süreçte yurtdışına da ihraç etmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. 

 

Firmamız nezdinde yeterli know-how ile prosesleri gözden geçirerek ve ilgili kontrollerini de sağlayarak sorunsuz bir iş modeli üretmek misyonumuzdur. Elde etmiş olduğu tecrübesiyle her türlü zorlukları aşabilecek kapasiteye sahip olan EDK Otomotiv her geçen gün büyüyen yapısı ile sektöre maliyet avantajı üreten projelerine devam edecektir.

bottom of page