EDK Otomotiv Hakkında

EDK Otomotiv, sektörde 10 yılı aşkın süredir edindiği tecrübeyi Sigorta ve Filo Kiralama Şirketleri’nin ihtiyaçlarına yönelik inovatif projeler üreterek katkı sağlamak adına Kasım 2018 yılında kurulmuştur.

 

Otomotiv Sektöründe oluşturduğumuz güven ile orijinal yedek parça, logosuz orijinal (aftermarket grubu) yedek parça, yan sanayi ve eşdeğer yedek parça, oto cam, mini onarım, oto cam tamiri, hasar servis ağı, oto hasar, lojistik, lastik, oto cam servis ağı gibi Türkiye pazar bilgileri ve bu bilgilerin tümünü içeren yazılımlar hakkında en geniş ayrıntıyı firmamızdan elde edebilirsiniz. 

 

Pazarlama ve operasyonel danışmanlığı yürütmekte olduğumuz tedarikçi şirketler ithalat, üretim, toptancılığını gerçekleştirmekte oldukları araç markalarında profesyonel ekibi ile gerekli işlemleri sorunsuz çözebilme kabiliyetine sahip kuruluşlardır.

EDK Otomotiv çalışmalarını 2018 yılı sonu itibari ile başlattığı ve kısa sürede iş ortaklarına çok büyük maliyet avantajı sağlayan Far Onarım Operasyon işlemlerini FOM_Far Onarım Merkezi markası adı altında devam etmekte, iş modelini her geçen gün geliştirmektedir. 

 

Firmamız nezdinde yeterli know-how ile prosesleri gözden geçirerek ve ilgili kontrollerini de sağlayarak sorunsuz bir iş modeli üretmek misyonumuzdur. Elde etmiş olduğu tecrübesiyle her türlü zorlukları aşabilecek kapasiteye sahip olan EDK Otomotiv her geçen gün büyüyen yapısı ile sektöre maliyet avantajı üreten projelerine devam edecektir.