top of page

FOM

Far Onarım Merkezi

Araç markası fark etmeksizin milli serveti korumak adına değiştirmiyor - onarım gerçekleştiriyoruz. İş ortaklarımıza maliyet avantajı yaratmak ve sigortalı hasar maliyetini de düşürerek araç 2. El Değerini korumak, kurumsal iletişim ile kısa sürede onarım gerçekleştirerek tüm paydaşları memnun etmek Far Onarım Merkezlerinin misyonudur. Far onarımı hususunda 3 yılı aşkın tecrübe ve 15 bin üzerinde onarım gören far tecrübesi ile emin ellerdesiniz. Far onarım kalitesini ilk yıllarına oranla geliştiren firmamız mevcut koşullara eklemiş olduğu test olanakları ile araç üzerinde farların mevcut tüm fonksiyonel özelliklerini test ortamında başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 24 Araç Markası ve 213'ün üzerinde farklı araç far camını stoklarında bulunduran firmamızın ana iş kolu olan far onarımında ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır.

Yedek Parça Kullanımı

-Tasarruf -

Sigorta Şirketleri daha uygun fiyatlı olması sebebi ile Logosuz Orijinal Yedek Parça kullanımını artırmak istemekte lakin özellikle farlarda logo bulunması sebebi ile Logosuz Orijinal Yedek Parça kullanamamaktadır.

Sektör SHH Tecrübemiz ve Onarım Garantisi

Sektörde 10. yılımız olması sebebi ile gerek poliçe türü gerekse Anlaşmasız ve Yetkili Servislerin tutumlarına yönelik alınabilecek aksiyonları kısa sürede hayata geçirebilecek ve aynı zamanda ilgili onarım sonrası doğabilecek hatalara çözüm üretebilecek güçteyiz.

HIzmette Sürat

Özellikle hizmet kalitemizi artırmak ve Sigorta Şirketleri hasar süreçlerini etkilememek adına 1 Ocak 2020 itibari ile MotoKurye Hizmetini sistemimize tam entegre ediyoruz bu bağlamda yazılımımız vasıtasıyla online takip imkanı sunuyor olacağız.

Hasar Sorgulama

-Araç Tramer Kaydı-

Orijinal Yedek Parça ile Parça Onarım Fiyatları karşılaştırıldığında parçaların onarım fiyatlarının %75'in üzerinde olmasından sebep SMS ile bildirim alan Sigortalı için hasar kayıt sorgulama tutarı daha düşük çıkacaktır ve aracın 2. El Değeri daha yüksek olacaktır.

Milli Servetin Korunması

Türkiye yollarında hareket eden araçların meydana gelebilecek hasarlarında kullanılan yedek parçaların %70'nin üzerinde ki bölümü yurt dışından ithal edilmektedir. İlgili parçalarının onarımının sağlanması halinde değişime sebep kalmayacak bu sebeple de Milli Servet'e katkı sağlanmış olacaktır.

bottom of page